4 proc. i 3 proc. na Bilokacie Start w Meritum Banku

Dziś jest: Piątek, 12 sierpnia 2022, Imieniny: Cecylii, Leszka
Słownik finansowy

Wybierz pierwszą literę hasła:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sonda

Czy odczuwasz skutki kryzysu?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Lokaty

2014-03-11

4 proc. i 3 proc. na Bilokacie Start w Meritum Banku

Bilokata Start to nowa lokata Meritum Banku, na której klient zyskuje dwa razy: 4 proc. w skali roku po 3 miesiącach i 3 proc. w skali roku po 9 miesiącach. Środki są alokowane po połowie na każdy z okresów deponowania. Bilokata Start jest ofertą dla osób otwierających konto osobiste w Meritum.

Pieniądze wpłacane na Bilokatę Start są automatycznie dzielone na dwie części. Połowa z nich jest deponowana na 3 miesiące na 4 proc. w skali roku, a pozostałe 50 proc. jest lokowane na 9 miesięcy i zapewnia zysk w wysokości 3 proc. w skali roku. Bilokata Start to propozycja dla osób otwierających konto osobiste. Klient może założyć jedną Bilokatę Start nie później niż miesiąc od złożenia wniosku o konto.

- Proponując tego typu lokatę chcemy zachęcić klientów do oszczędzania w dłuższym horyzoncie czasowym. Bardzo konkurencyjna stawka oprocentowania lokaty 3-miesięcznej jest swego rodzaju nagrodą za powierzenie Bankowi połowy deponowanych środków na dłużej – mówi Piotr Stankiewicz, dyrektor departamentu produktów transakcyjnych i depozytowych Meritum Banku. – Bilokata Start pozwala skorzystać z jednych z najwyższych stawek oprocentowania na rynku bez konieczności zamrażania całej kwoty na dłuższy okres. Takie rozwiązanie zapewnia większą elastyczność w gospodarowaniu oszczędnościami, co dla wielu klientów ma duże znacznie – dodaje.

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu trwania każdego z okresów deponowania. Po 3 miesiącach połowa środków z Bilokaty Start wraz z odsetkami wraca na konto osobiste klienta, a pozostałe środki pracują dalej. Po upływie 9 miesięcy jej posiadacz może cieszyć się odsetkami ponownie.

Minimalna kwota wymagana do założenia Bilokaty Start to 1 000 zł, a maksymalna 500 000 zł.

Bilokatę Start można założyć po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej. Nie jest potrzebna wizyta w oddziale, czy podpisywanie dokumentów dostarczonych przez kuriera.

Klientom, którzy już mają konto w Meritum, Bank proponuje produkt depozytowy o podobnej konstrukcji – Bilokatę Plus o oprocentowaniu 4 proc i 3 proc. w skali roku na okresy odpowiednio: 3 i 12 miesięcy.

www.7kredyt.pl
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Szukaj w serwisie:

Sprawdź ofertę lokat on-line:

» Lokaty i obligacje
» Lokaty strukturyzowane

Najnowsze firmy w bazie

Mariusz Lewandowski...

Jeżeli poszukują Państwo adwokata w Toruniu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą...

emivio Ubezpieczenia Agent...

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twoich Bliskich i Twojego Biznesu Dom, Mieszkanie, Samochód,...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7finanse.pl, dodaj swój e-mail:

Partnerzy serwisu:
2009 © Copyright by 7finanse.pl portal finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.